+48 574 515 742 | +48 58 354 10 88 | info@kancelaria-temida.com | ul. Lendziona 4E, 80-264 Gdańsk| Panel Klienta

Prawo Spadkowe

nabycie spadku z ustawy/testamentu

unieważnienie testamentu

zachowki, dział spadku

Prawo Rodzinne 

rozwód, podział majątku

alimenty, kontakty, 

władza rodzicielska, miejsce pobytu

Negocjacje i mediacje 

Prawnicy Kancelarii Prawnej TEMIDA 

reprezentują naszych Klientów w postępowaniach sądowych.

W imieniu naszych Klientów prowadzimy negocjacje i mediacje

Kancelaria prawna Gdynia - adwokat Gdynia

Szukasz doświadczonego adwokata lub prawnika w Gdyni, który może Cię wesprzeć w Twoich sprawach prawnych? Nasza kancelaria skupia wykwalifikowanych prawników z długoletnim doświadczeniem w różnych dziedzinach prawa. Jako adwokaci w Gdyni, dążymy do zapewnienia kompleksowej pomocy prawnej, dbając o Twoje indywidualne potrzeby i interesy. Bez względu na rodzaj sprawy, na której Ci zależy, możesz liczyć na profesjonalizm, skrupulatność i skuteczność usług naszej kancelarii prawnej w Gdyni.

Lider Usług Prawnych

Kancelaria prawna Gdynia  

Zapewnienie wysokiej jakości usług prawnych na terenie Gdyni oraz okolic to cel, który przyświeca nam od pierwszych dni działalności Kancelarii Prawnej TEMIDA. Kompetentny adwokat w Trójmieście swoim doświadczeniem oraz wiedzą wspiera Klientów indywidualnych przez przedsiębiorców, świadcząc szeroki zakres obsługi prawnej. 

Jeśli potrzebny Ci wykwalifikowany prawnik w Gdyni od spraw cywilnych, prawa rodzinnego, obsługi prawnej firm lub innej dziedziny prawa, nasza kancelaria adwokacka z przyjemnością podejmie się ochrony Twoich interesów, gwarantując indywidualne podejście i w pełni angażując się w sprawę.  

Kancelaria adwokacka Gdynia – skuteczna pomoc prawna

Świadcząc nasze usługi prawne na terenie Gdyni oraz całego Trójmiasta, szczególny nacisk kładziemy na świadczenie kompleksowej obsługi każdego z naszych Klientów. Indywidualne podejście, którym na tle konkurencyjnych biur wyróżnia się nasza kancelaria adwokacka w Gdyni, pozwala nam w maksymalnym stopniu skupić się na ochronie interesów reprezentowanych przez nas osób i organizacji. 

Udzielamy bieżących porad prawnych, opiniujemy umowy oraz pozostałe dokumenty, a także reprezentujemy naszych Klientów w postępowaniach przed sądami wszystkich instancji. To jednak nie wszystko – adwokat, jako wysoko wykwalifikowany prawnik, może również uczestniczyć w negocjacjach oraz mediacjach, zajmować się przygotowywaniem pism procesowych, obsługiwać sprawy z zakresu upadłości konsumenckiej czy windykacji należności. Wszystkie te usługi oferuje nasza kancelaria prawna w Gdyni.  

Prawnik Gdynia – misja naszej kancelarii adwokackiej

Niezależnie od tego, czy nasza kancelaria prawna z Trójmiasta będzie reprezentować Cię w postępowaniu, czy zgłosisz się do nas po opinię lub poradę prawną, możesz liczyć na poważne potraktowanie Twojej sprawy. Niesiemy pomoc wszystkim tym, którzy jej potrzebują, a środkiem, pozwalającym osiągnąć powyższy cel, jest świadczenie dopasowanych do indywidualnych potrzeb każdego klienta usług prawnych. 

Adwokat Gdynia - kiedy warto pójść do prawnika?

Stara łacińska maksyma głosząca, że „Nieznajomość prawa szkodzi”, wydaje się dziś aktualna jak nigdy dotąd. Obecnie coraz więcej dziedzin naszego codziennego życia regulowanych jest określonymi przepisami prawnymi, a kompetentny adwokat w Gdyni może okazać się bezcennym wsparciem. 

Robiąc codzienne zakupy, podpisując polisę ubezpieczeniową, rezerwując nocleg w hotelu czy pobierając pliki z Internetu, często zapominamy, lub nie zdajemy sobie sprawy z faktu, że każda z tych czynności rodzi określone skutki prawne.

Doświadczony prawnik w Gdyni może okazać się cennym wsparciem w kwestiach dotyczących zatrudnienia lub zwolnienia z pracy, wynajmu bądź zakupu mieszkania, a także w sprawach rodzinnych, takich jak rozwód, podział majątku czy ustalenie praw do opieki nad dzieckiem. To jedynie pierwsze z brzegu przykłady, które pokazują, jak wielkim wsparciem może okazać się kancelaria prawna w sytuacjach, zachodzących na styku prawa i biznesu lub codziennego życia.  


Kancelaria adwokacka Gdynia – zakres usług 

W trosce o zapewnienie swoim Klientom pełnowymiarowej obsługi prawnej nasza kancelaria adwokacka z Trójmiasta obsługująca mieszkańców Gdyni koncentruje się na wszystkich kluczowych dziedzinach prawa. Jesteśmy do Twoich usług w następujących obszarach. 

Prawo cywilne

Nasza kancelaria adwokacka w Gdyni oferuje pełne wsparcie z zakresu prawa cywilnego. Niezależnie od tego, czego dotyczy Twoja sprawa, u nas znajdziesz pomoc. Świadczymy kompleksowe usługi prawne z zakresu prawa cywilnego, między innymi: 

  • prawo spadkowe,
  • prawo rodzinne,
  • prawo rzeczowe,
  • prawo zobowiązań. 

Prawo cywilne jest niezwykle złożone, dlatego nasz zespół składa się z prawników, którzy mają odpowiednie doświadczenie w zakresie prawa cywilnego, a poszczególne kwestie prawne nie mają przed nami tajemnic. Nie bez powodu tak wiele osób, szukających adwokata w Gdyni, trafia właśnie do naszej kancelarii adwokackiej. 

Absolwentka Wydziału Prawa Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, wieloletnia specjalistka w zagadnieniach prawnych z zakresu prawa rodzinnego i cywilnego.

Prawo

rodzinne

TEMIDA jako kancelaria prawna z Trójmiasta zajmuje się szeroko rozumianym prawem rodzinnym, obsługując sprawy o: 

Sprawy związane z podziałem majątku wspólnego małżonków - m.in. z uwagi na rozwód, potrzebę określenia nakładów, spadek czy darowiznę, wycenę.

Nasza kancelaria prawna pomoże Tobie uzyskać rozdzielność majątkową (także z datą wsteczną) w krótkim czasie - np. gdy małżonek ma długi i boisz się o majątek wspólny.

Uzyskaj alimenty dla siebie i Twojego dziecka. Nasz prawnik lub radca prawny przeprowadzi Cię przez ten proces bez zbędnego stresu i bez zbędnej zwłoki.

W sytuacji, gdy dziecko stale przebywa tylko u jednego z rodziców, sposób utrzymywania kontaktów z dzieckiem przez drugiego z nich, określają wspólnie rodzice. 

Bogate doświadczenie zawodowe naszych adwokatów z Kancelarii Prawnej w Gdyni daje nam możliwość licznego udziału w postępowaniach o ograniczenie lub pozbawienie władzy rodzicielskiej.

Kancelaria świadczy kompleksową pomoc prawną w ustanowieniu miejsca pobytu dziecka oraz reprezentację przed sądem orzekającym o miejscu zamieszkania. 

Kancelaria Prawna Temida oferuje pomoc prawną w zakresie ustalenia pochodzenia dziecka na każdym jego etapie.

Nasi radcy prawni i adwokaci biorą czynny udział w postępowaniach w sprawach o ubezwłasnowolnienie i uregulowanie sytuacji prawnej krewnych Klientów. 

Jeśli interesuje Cię doświadczony adwokat, Gdynia jest miejscem, w którym go znajdziesz. Prawo rodzinne to nasza pasja. Specjalizujemy się w prawie rodzinnym, więc chętnie zapewnimy Ci niezbędne wsparcie. Gwarantujemy doradztwo prawne na najwyższym poziomie. 

Rozwody

Jeśli potrzebujesz skutecznego prawnika specjalizującego się w sprawach rozwodowych z winy małżonka (zdrada, przemoc, kłótnie itd.) - skontaktuj się z naszą Kancelarią Adwokacką.

Nasza Kancelaria z Gdańska przeprowadzi Cię przez cały proces uzyskania rozwodu bez orzekania w możliwie najkrótszym czasie.

Prawo

spadkowe

Spadki i testamenty to kolejna gałąź prawa, w której doświadczony prawnik w Gdyni może okazać się cennym wsparciem. Jako kancelaria adwokacka z długoletnim stażem zapewniamy obsługę w następującym zakresie: 

Nasza Kancelaria pomoże Ci uzyskać sądowe postanowienie o stwierdzeniu nabycia spadku ewentualnie notarialne poświadczenie dziedziczenia.

Nasi prawnicy i adwokaci często prowadzą sprawy dot. unieważnienia testamentu (np. podrobienia, podważenia i inne z którymi się nie zgadzasz).

Należy przeprowadzić dział spadku jeśli spadkobierców jest minimum dwóch. Nasza Kancelaria i jej eksperci służą pomocą w zabezpieczeniu Waszych interesów.

Zachowek to forma ochrony interesów najbliższych dla spadkodawcy osób w sytuacjach, kiedy najczęściej zostały one pominięte w testamencie.

Pomoc zadłużonym

Nasza kancelaria prawna w Gdyni wspiera osoby, które otrzymały wezwanie do zapłaty, lub którym komornik zajął środki na rachunku bankowym. Zgłoś się do nas i sprawdź, jak możemy Ci pomóc! 

Radca prawny lub adwokat to także nieocenione wsparcie dla podmiotów gospodarczych. Jeśli na terenie Gdyni bądź Trójmiasta prowadzisz działalność gospodarczą, nasza kancelaria prawna z Trójmiasta zapewni Ci kompleksowe wsparcie we wszystkich działaniach na styku prawa i biznesu.

Obsługa prawna firm w wielu przypadkach ma ogromne znaczenie, na przykład w zakresie prawa handlowego czy jeśli chodzi o prawo umów, prawo pracy lub prawo administracyjne. Gwarantujemy najwyższej jakości wsparcie dla podmiotów gospodarczych w sprawach sądowych. Profesjonalne podejście to połowa sukcesu!

Masz problem z egzekwowaniem należności za sprzedane towary lub wykonane usługi? Zgłoś się do nas i skorzystaj ze wsparcia, jakie zapewni Ci doświadczony prawnik w zakresie: 

  • odzyskiwania długów,
  • wezwania do zapłaty niezapłaconych faktur,
  • windykacji przedsądowej oraz sądowej. 

Oferujemy porady prawne, a także pełną pomoc prawną, jeśli chodzi o windykację należności. Zawsze dbamy o sprawy swojego klienta, oferując również wsparcie w takich sprawach, jak upadłość konsumencka. Nasz zespół prawników w Gdyni zadba o to, aby Twoja sprawa zakończyła się w najkorzystniejszy dla Ciebie sposób.


Adwokat Gdynia - profesjonalny kontakt

W kancelarii TEMIDA dbamy nie tylko o wysoką jakość obsługi prawnej, ale także o to, by korzystanie z naszych usług było dla Ciebie maksymalnie komfortowe. Możesz skontaktować się z nami osobiście, telefonicznie lub mailowo – wybierając najdogodniejszą dla siebie formę kontaktu. W zależności od sytuacji możesz skorzystać z szybkiej porady prawnej online lub przez telefon, bądź spotkać się z nami w siedzibie kancelarii adwokackiej, by omówić szczegóły Twojej sprawy.

Czytaj więcej

TEMIDA Kancelaria adwokacka w Gdyni – prawnicy godni zaufania

Specjalistyczna wiedza z wielu obszarów prawa, kompleksowe wsparcie dopasowane do Twoich potrzeb, porady prawne oraz elastyczny kontakt z adwokatem – na taką pomoc prawną możesz liczyć, wybierając usługi kancelarii adwokackiej TEMIDA, działającej również na terenie Gdyni. Skontaktuj się z nami i przedstaw swoją sprawę, a my zadbamy, by zajął się nią kompetentny i doświadczony prawnik.

Nasi prawnicy specjalizują się w różnych gałęziach prawa, jak prawo cywilne, prawo rodzinne, prawo spadkowe i wiele innych. A to wszystko dzięki wieloletniemu doświadczeniu i codziennej pracy z pełnym zaangażowaniem. Nie bez powodu kancelaria TEMIDA ma na koncie tak wiele sukcesów.

Ile kosztuje prawnik w Gdyni?

Elastyczne podejście prawnika uwidacznia się również w cenniku usług. Do każdej sprawy podchodzimy indywidualnie, szacując czas oraz stopień zaangażowania, jakiego wymaga od nas konkretne zagadnienie. Współpracując z nami, zyskujesz pewność, że Twoją sprawą zajmie się kompetentny adwokat z Trójmiasta, a cena usługi będzie realnym odzwierciedleniem wkładu pracy włożonego w obsługę prawną.

Jeśli interesuje Cię kancelaria adwokacka w Gdyni, która oferuje pomoc prawną na najwyższym poziomie, nie martw się kosztami. Z pewnością stać Cię na porady prawne, które świadczymy na konkurencyjnych warunkach. Pamiętaj również, że w razie wygranej sprawy częścią kosztów możesz obciążyć stronę przegraną. Kluczowe jest to, czy kancelaria adwokacka świadczy usługi na wysokim poziomie i czy dzięki temu uda Ci się wygrać Twoją sprawę sądową!

Adwokat Gdynia – nie musisz dłużej szukać

Nasza kancelaria adwokacka w Gdyni oferuje kompleksowe usługi prawne, w tym doradztwo prawne. Poznaj usługi kancelarii i przekonaj się, że zawsze możesz liczyć na porady prawne i na profesjonalne podejście. Niezależnie od tego, czy chodzi o prawo cywilne, prawo rodzinne, prawo spadkowe czy prawo administracyjne, nasza kancelaria adwokacka zapewni Ci pomoc prawną na najwyższym poziomie.