+48 784 576 666 | +48 58 354 10 88 | info@kancelaria-temida.com | ul. Lendziona 4E, 80-264 Gdańsk| Panel Klienta

O nas 

Kancelaria Prawna TEMIDA została założona z myślą o potrzebach i problemach prawnych, z którymi codziennie stykają się nasi Klienci. Nasi Klienci cenią nas nie tylko za profesjonalizm i skuteczność w działaniach, ale również za serdeczność i zrozumienie, a czasem nawet za podtrzymywanie na duchu i pozytywne nastawienie. 

Nasz zespół

mec. Danuta Pruchniewska – właścicielka Kancelarii, absolwentka Wydziału Prawa Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, wieloletnia specjalistka w zagadnieniach prawnych z zakresu prawa rodzinnego i cywilnego

mec. Matylda Pruchniewska-Inowłodzka – adwokat, absolwentka Wydziału Prawa Uniwersytetu Gdańskiego, odbyta aplikacja adwokacka przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Gdańsku, specjalistka w zagadnieniach prawnych z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, spadkowego i gospodarczego. 

Dodatkowo Kancelaria współpracuje z licznymi kancelariami notarialnymi oraz komorniczymi w trójmieście, co pozwala na szybkie i skuteczne załatwianie pilnych spraw. Gwarantujemy indywidualne podejście do każdej sprawy.

pl_PLPolish