+48 574 515 742 | +48 58 354 10 88 | info@kancelaria-temida.com | ul. Lendziona 4E, 80-264 Gdańsk| Panel Klienta

 Adwokat Gdynia sprawy rodzinne

Nasza Kancelaria specjalizuje się w sprawach rodzinnych.

Działamy na rynku już ponad 10 lat, a z naszego doświadczenia skorzystało już wiele osób z Trójmiasta i nie tylko.

Szukasz pomocy prawnej w sprawie z zakresu prawa rodzinnego? Doskonale trafiłeś! Od wielu latach udzielamy wsparcia osobom, które potrzebują pomocy w trudnych sprawach rodzinnych.

Pomożemy w:

Macie małe dziecko/dzieci i nie wiesz, jak przeprowadzić sprawę w Sądzie w sposób najbardziej bezkonfliktowy?

Profesjonalna pomoc prawna z zakresu prawa rodzinnego


Nie da się ukryć, że sprawy rodzinne bywają niezwykle złożone, a przy tym są one bardzo stresujące dla każdej ze stron. Dotyczą one bowiem tak istotnych kwestii, jak sprawy dziecka, alimenty, opieka nad małoletnimi dziećmi czy rozwody. W zakresie prawa rodzinnego mieści się wiele różnych spraw.

Właśnie dlatego nasza kancelaria specjalizuje się w reprezentowaniu klientów, którzy chcą walczyć o prawa swoje i swoich najbliższych. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, związanemu z prawem rodzinnym, jesteśmy w stanie zapewnić najwyższą jakość oferowanych przez nas usług prawnych. Wystarczy, że opowiesz nam o swojej sprawie, a my zrobimy wszystko, aby Ci pomóc.


Prawo rodzinne Gdynia – na jaką pomoc prawną możesz liczyć?


Zastanawiasz się, w czym pomoże Ci prawnik od spraw rodzinnych w Gdyni? Prawo rodzinne nie ma przed nami tajemnic, dlatego możesz liczyć na pełne wsparcie adwokata rodzinnego w Gdyni nawet w bardzo złożonych, skomplikowanych sprawach.

Ustalenie władzy rodzicielskiej

Zależy Ci na ustaleniu opieki nad dzieckiem, jednak nie wiesz, od czego zacząć? Sprawy związane z ustaleniem i wykonywaniem władzy rodzicielskiej na ogół wymagają profesjonalnej pomocy prawnej, szczególnie jeśli w grę wchodzą trudne kwestie, jak wydanie dziecka uprowadzonego czy zarządzanie majątkiem dziecka. Wszystko to mieści się w zakresie prawa rodzinnego.

Ograniczenie lub pozbawienie władzy rodzicielskiej

W przypadku spraw związanych z ograniczeniem władzy rodzicielskiej, a nawet z jej pozbawieniem, niezbędne jest bardzo sprawne działanie. Ograniczenie władzy rodzicielskiej to niezwykle złożona kwestia. Potrzebny jest odpowiedni materiał dowodowy, dzięki któremu sąd będzie w stanie podjąć decyzję najlepszą dla dziecka.

Alimenty

Adwokat rodzinny w Gdyni oferuje też pomoc w sprawach związanych z alimentami. Chcesz ubiegać się o alimenty na dziecko? A może zależy Ci na ich podwyższeniu? Prawo rodzinne szczegółowo reguluje kwestie związane z alimentami, a adwokat rodzinny w Gdyni udzieli Ci odpowiedzi na wszystkie pytania. Dzięki odpowiedniej pomocy prawnej zwiększasz szanse na osiągnięcie swojego celu, a tym samym na poprawienie warunków życia dziecka.

Rozwody i podział majątku

Prawo rodzinne obejmuje także rozwody oraz sprawy o podział majątku wspólnego po rozwodzie. I w tym przypadku warto skorzystać z pomocy prawnej, szczególnie w przypadku braku zgody i chęci porozumienia pomiędzy małżonkami co do tego, jak ma wyglądać rozwód lub podział zgromadzonego majątku.

Adwokat rodzinny w Gdyni pomoże w wypracowaniu rozwiązania, które będzie najkorzystniejsze. Nie bez powodu tak wiele osób, zainteresowanych podziałem majątku lub pomocą w sprawach rozwodowych, prosi nas o pomoc.

 


Nasza Kancelaria zajmuje się także sprawami rodzinnymi w Gdańsku. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.


Zadzwoń! Adwokat z naszej Kancelarii w doradzi i pomoże wybrać najlepszą dla Ciebie/dla Was opcję.

Skorzystaj z naszego doświadczenia!

Prawnik – sprawy rodzinne Gdynia

Nasza kancelaria już od wielu lat dba o interesy klientów. Profesjonalna kancelaria adwokacka to najlepsze wsparcie w prowadzeniu spraw rodzinnych, niezależnie od tego, czy chodzi o ustalenie kontaktów z dzieckiem, czy może o rozwód i podział majątku.

Doświadczony prawnik od spraw rodzinnych w Gdyni dokładnie zapozna się z Twoją sprawą, a następnie opracuje plan działania i będzie reprezentował Cię w postępowaniu sądowym. Uzyskasz także wiele cennych porad prawnych, dzięki którym cała sprawa będzie dla Ciebie o wiele mniej skomplikowana. Dzięki takiemu wsparciu z pewnością uda się uzyskać korzystne dla Ciebie rozwiązanie sprawy!