+48 574 515 742 | +48 58 354 10 88 | info@kancelaria-temida.com | ul. Lendziona 4E, 80-264 Gdańsk| Panel Klienta

Testament Gdynia - adwokat w Gdyni

Szukasz wsparcia prawnego związanego z unieważnieniem testamentu? Skorzystaj z profesjonalnej pomocy prawnej. Unieważnienie testamentu możliwe jest tylko w konkretnych przypadkach, a cały proces może być bardzo skomplikowany. 

Testament Gdynia – skorzystaj z pomocy doświadczonego prawnika

Jakiś czas temu odszedł członek Twojej rodziny i powoli zaczynasz zastanawiać się nad kwestiami związanymi z testamentem i podziałem majątku? A może zależy Ci na unieważnieniu testamentu lub na skorzystaniu z prawa do zachowku?

Nasza kancelaria od lat oferuje pełne wsparcie prawne wszystkim osobom, które potrzebują pomocy związanej z testamentami w Gdyni. Możesz liczyć nie tylko na odpowiedzi na wszystkie swoje pytania, ale też na pomoc prawnika na każdym etapie postępowania spadkowego, niezależnie od jego charakteru.

Na jaką pomoc prawną możesz liczyć?

Naszą kancelarię tworzy zespół doświadczonych prawników, którzy od wielu lat wykorzystują całą swoją wiedzę, aby pomagać osobom takim jak Ty. Zobacz, jakiego wsparcia możesz od nas oczekiwać.

  • Potrzebujesz pomocy w sporządzeniu testamentu? Skontaktuj się z nami, a zadbamy o to, aby Twój majątek był bezpieczny.
  • Bliska Ci osoba pozostawiła testament, jednak nie wiesz, w jaki sposób zabrać się do niezbędnych formalności?
  • A może wręcz przeciwnie – członek Twojej rodziny nie pozostawił testamentu, a wśród spadkobierców nie ma zgody co do tego, jak ma wyglądać kwestia dziedziczenia?
  • Uważasz, że pozostawiony przez spadkodawcę testament wymaga unieważnienia? Możemy Ci pomóc – nawet w najbardziej skomplikowanych przypadkach!
  • Chcesz ubiegać się o zachowek, jednak nie wiesz, jak to zrobić? A może chcesz zrzec się prawa do zachowku? Masz do tego pełne prawo!

W ciągu ostatnich lat prowadziliśmy wiele spraw związanych z testamentami w Gdyni. Były wśród nich również bardzo złożone, skomplikowane sprawy, które wymagały ścisłej współpracy całego naszego zespołu. Podstawowym celem jest dla nas zadbanie o interesy naszych klientów. Możesz mieć pewność, że zrobimy wszystko, aby Twoja sprawa zakończyła się w tak, jak tego oczekujesz.

Skontaktuj się z nami już dziś i dowiedz się, na jaką pomoc możesz liczyć!

Stwierdzenie nabycia spadku

Nasza kancelaria notarialna w Gdyni oferuje pomoc, jeśli chodzi o stwierdzenie nabycia spadku. Jest to specjalne postanowienie, które potwierdza prawa spadkobierców do spadku po zmarłym. Choć zgodnie z prawem stwierdzenie nabycia spadku nie jest obowiązkowe, warto zdecydować się na uzyskanie formalnego potwierdzenia prawa do spadku.

Unieważnienie testamentu

Sprawy o unieważnienie testamentu bywają bardzo skomplikowane, jednak w niektórych sytuacjach jest to jedyne rozwiązanie. Zyskaj kompleksową pomoc notarialną na każdym etapie sprawy o unieważnienie spadku, a tym samym zabezpiecz interesy swoje i spadkodawcy. Podważenie testamentu jest możliwe, szczególnie jeśli powstał on pod wpływem groźby lub na skutek błędu.

Dział spadku

Niezależnie od tego, czy testament został sporządzony w formie aktu notarialnego, czy własnoręcznie, dział spadku może być niezbędnym krokiem na drodze do podziału majątku. Dział spadku ma na celu przede wszystkim podział i rozliczenie masy spadkowej między spadkobiercami. Pomożemy Ci na każdym etapie prowadzenia sprawy.

Zachowek

Zachowek to część spadku, która należy się zstępnym, małżonkowi i rodzicom spadkodawcy, o ile nie zostali oni uwzględnieni w testamencie. Masz wątpliwości co do tego, czy możesz ubiegać się o zachowek? Nie wiesz, na jaką kwotę możesz liczyć? A może wręcz przeciwnie – chcesz zrzec się prawa do zachowku? Zapewnimy Ci oszczędność czasu oraz ekspresową usługę na najwyższym poziomie.


Nasza Kancelaria zajmuje się także unieważnianiem testamentów w Gdańsku. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.


Zadzwoń! Adwokat z naszej Kancelarii doradzi i pomoże wybrać najlepszą dla Ciebie opcję.

Skorzystaj z naszego doświadczenia!


Pomożemy Ci sporządzić testament

Chcesz sporządzić testament w formie aktu notarialnego i zależy Ci na tym, aby nikt nie mógł go podważyć? Zależy Ci na tym, aby rozporządzić swoim majątkiem na wypadek śmierci? Testament własnoręczny nie zawsze jest dobrym wyborem. Pomożemy Ci w stworzeniu testamentu w formie aktu notarialnego. Zadbaj o bezpieczeństwo swoich bliskich już teraz!

Dzięki naszemu zespołowi ekspertów uporasz się z trudną sprawą związaną z testamentem

Nasza wiedza i doświadczenie przekładają się bezpośrednio na Twój sukces, nawet jeśli Twoja sprawa związana z testamentem jest bardzo skomplikowana. Brak testamentu w formie aktu poświadczonego notarialnie, odwołanie testamentu, niezgoda pomiędzy spadkobiercami oraz wątpliwości dotyczące zachowku po śmierci spadkodawcy – w każdej z tych spraw pomoże Ci nasz doświadczony zespół.

Sprawa o testament – wiedza i doświadczenie, które docenisz

Decydując się na skorzystanie z usług naszej kancelarii notarialnej w Gdyni, możesz liczyć na:

  • stały kontakt z prawnikiem, który będzie zajmował się Twoją sprawą,
  • możliwość skorzystania z wiedzy i doświadczenia całego zespołu,
  • dbałość o wszystkie formalności, niezależnie od charakteru sprawy,
  • reprezentację w sądzie w przypadku, gdy konieczne będzie rozstrzygnięcie sprawy w trybie procesu,
  • dostęp do specjalnej platformy online, dzięki której możesz na bieżąco monitorować, co dzieje się w Twojej sprawie.

Nasza kancelaria notarialna zapewnia pomoc związaną z testamentami w Gdyni. Działamy na terenie całej Gdyni i Trójmiasta. Nie czekaj – skontaktuj się z nami jak najszybciej i zobacz, co możemy dla Ciebie zrobić. Być może Twoją sprawę uda się rozwiązać o wiele szybciej niż oczekujesz, a jej wynik będzie dla Ciebie i Twoich bliskich bardzo korzystny.